Hakkımızda


Yaklaşık 15 yıldır Türk otomotiv sektöründe Gazianteplilere hizmet veren Şahintaş Otomotiv, Volkswagen araçların benzersiz özelliklerini; deneyimli satış danışmanları ve kaliteli satış sonrası hizmetler anlayışıyla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Temeli 1955 yılına dayanan ve Güneydoğu’nun önde gelen şirketlerinden biri olan Şahintaş Otomotiv; ithalat-ihracat, inşaat ve akaryakıttan sonra 1995 yılında girdiği otomotiv sektöründe de kaliteyi ön planda tutan bir anlayışla hizmet veriyor.

Şahintaş Otomotiv Volkswagen’in Gaziantep’teki yetkili satıcısı olarak yeni konsept binasında, 7.800 metrekare kapalı ve 8.000 metrekare açık olmak üzere toplam 15.800 metrekarelik bir alanda satış, servis ve yedek parça hizmeti vermektedir.

 Volkswagen’in dünya standartları göz önüne alınarak tasarlanan plaza en son teknoloji standartları ve ekipmanları ile donatılmıştır. 2003 yılında TÜV’den ISO 9001:2000 belgesi ve TSE’den TSE 12047 belgesi ile müşterilerinin  tüm ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak bir altyapıya sahiptir.

Deneyimli uzman personelleri, müşterilere en iyi, kaliteli ve hızlı hizmeti sunabilmeleri için sürekli eğitim almaktadırlar.Buradaki amacımız personelimizin konularında uzmanlaşmalarını sağlamaktır.

İstediğiniz servis Şahintaş Otomotiv’de:
Volkswagen, Audi ve Seat marka araçlarınıza deneyimli ve konusunda eğitimli olan servis personeli tarafından  istediğiniz kalitede servis imkanı sunulmaktadır.

Şahintaş Otomotiv’in sunduğu “Çağrı 24” hizmeti, aracınıza ihtiyaç duyulduğu zaman acil yardım aracı ulaştırır, gerekli durumlarda çekici hizmeti verir, gerekirse araç sahibini istediği yere başka bir araçla ulaşmasını sağlar. Çağrı 24 acil servis aracı, aracınıza bulunduğu yerde müdahale edebilecek gerekli ekipmana ve donanıma sahiptir. Onarımın arıza yerinde gerçekleşemeyeceği ve uzun süreceği durumlarda aracınız yetkili servisimize güvenle ulaştırılır.

Yetkili servisimizin sağlamış olduğu “Müşteri Servis Aracı”, servisimize aracını getiren müşterilerimizin istedikleri yere ulaşımlarını sağlamakla beraber, plazamızı ilk kez ziyaret edecek olan müşterilerimiz için de servisimiz tarafından belirlenen saatlerde ulaşım hizmeti vermektedir.

Volkswagen’in tüm yetkili satıcılarının bünyesinde bulundurmuş olduğu “Volkswagen Ekspres Servis” diğer bir deyişle randevusuz servis, birçok bakım ve kısa süreli servis işlemleri için bekleme süresini en aza indirgeyerek, müşteri memnuniyetini daha da mükemmele ulaştırmak için hizmet vermektedir.

Şahintaş Otomotiv’in hedefi satış sonrası hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini yakalamak ve müşteri şikâyetlerini en aza indirgemek için, koordineli bir şekilde çalışmanın takım ruhunu canlandırmada en önemli rolü oynadığını ve bu sayede de mükemmel bir servis olacağı düşünülmektedir.

İstediğiniz ödeme kolaylıkları Şahintaş Otomotiv’de:
Şahintaş Otomotiv’de hayalinizdeki otomobile Vdf’nin (Volkswagen Doğuş Finans) sunmuş olduğu uygun kredi imkanları ve ödeme koşullarını sizlerin  belirleyebileceği kolaylıklarla sahip olabiliyorsunuz. Sigorta yetkilimiz tüm kredi işlemlerinizi sizin yerinize takip ederek, size en uygun ve avantajlı ödeme planını sunarak, kredi talebinizin sonucunu size bildiriyor. Böylelikle kredi işlemleriniz dahil otomobil alışverişinizi formaliteden uzak ve tek noktadan halledebiliyorsunuz.
Satış sonrası hizmetlerde de Vdf’nin sunmuş olduğu ödeme kolaylıklarından faydalanabiliyorsunuz..

2. Elde Şahintaş Otomotiv ve DOD:
Şahintaş Otomotiv 2. el araç konusunda her zaman güvenilir, kapsamlı ve garantili bir adres olmayı sürdürmektedir. DOD (Doğuş Oto Değerlendirme) merkezi ile 2. el araç alım-satım işlemlerinde,  Vdf’nin de sunmuş olduğu uygun ve hızlı kredi seçeneklerinden yararlanarak, siz değerli müşterilerini memnun edecek imkan ve olanakları sunmaktadır. Özellikle 2. el alımlarda müşterilerin değer kayıplarını en aza indirgemek için çalışmaktadır.
DOD’da 2. el araçlar önce model, yaş ve kilometrelerine göre baştan aşağı incelendikten sonra, 101 nokta kontrolünden geçmektedir. Bu anlamda DOD, 2. el alım-satımlarda her iki tarafın da memnun kalacağı en iyi hizmeti, en güvenilir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Sigorta konusunda farklı seçenekler Şahintaş Otomotiv’de:
Sigorta ve kasko işlemleri için geniş bir yelpazeye sahip olan Şahintaş Otomotiv, anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri (Ak, Aviva, Axa Oyak, Aig, Anadolu, Genel ve İsviçre Sigorta)  ile müşterilerine sorunsuz ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Tüm kasko ve sigorta işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde, başka bir yere gitmenize gerek kalmadan yetkili satıcınız aracılığı ile halledebiliyorsunuz. Böylece aracınız hasara uğradığında ya da arızalandığında probleminizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde halledebiliyorsunuz.

Şahintaş Otomotiv olarak, bizler için önemli olan teknolojiyi yakalamak değil, önünde olmaktır. Bu anlayışla çalışmalarımıza devam ettiğimiz sürece en iyi hizmeti sunacağımıza ve sınırsız müşteri memnuniyetini yakalayacağımıza inanmaktayız.